InzerceBazar.cz >> Práce >> Průmysl a výroba >> Příbram >> nabídka >>

Zámečník/Svářeč zaklad 135 z mozností ub

 Přidat inzerát

Náplň práce: • Svařování a finální úprava svařenců (podvozky, kabiny, rámy). • jednoduchá sériová výroba • spolupráce s lidmi v týmu. • Na pracovišti budete ručně svařovat ocelové plechy v kombinaci se svařováni robotickým. • Tlouštka materiálu 2-10 mm, metoda Mag Požadavky • Svářečsky průkaz ZK 135 • Pracovitost, spolehlivost • Jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou. • Ochota pracovat na vícesměnný provoz, případně i víkendy • Přijímáme i po rekvalifikačním kurzu. • Praxe a čteni výkresové dokumentace výhodou. Benefity • mzda 26 000 - 40 000 Kč • placené přesčasy, Ubytování • příplatky za směnný provoz (noční, odpolední, víkend…) • pravidelné navyšování mzdy • stravenky • 5 týdnů dovolené • možnost kariérního růstu • ubytování hrazené V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis a certifikát na email:

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Průmysl a výroba

Svářeči CO2/Svářeči hliníku/Lakýrnici
Kladno - Přijmeme zaměstnance na pozici Svářeč a lakýrnik s platným oprávněním

Montáž autosedaček_ubytování_strava!!!
Tachov - Přijmeme muže na pracovní pozici OPERÁTOR VÝROBY ! Jedná se o montáž

Izolatér Potrubia– Holandsko Izolatér Potrubia– Holandsko
Brno-město - Hľadáme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s izoláciou potrubia v priem

Ponuka dlhodobej práce pre Zváračov a Pa Ponuka dlhodobej práce pre Zváračov a Pa
Ostrava-město - Ponúkame prácu s dobrým finančným ohodnotením pre: 1) Zváračov

Lakýrnik/Třískač
Kladno - Lakovanie komponentov nákladných automobilov vysokotlakovým strekom. P