InzerceBazar.cz >> Práce >> Práce v zahraničí >> České Budějovice >> nabídka >>

Obkladač - Německo

 Přidat inzerát

OBKLADAČ – NĚMECKO – NÁSTUP IHNED Pro stavební společnost se sídlem v Neměcku – Fridrichshafen hledáme uchazeče na pozici Obkladač • vyučen v oboru nebo dlouholetá praxe • částečná znalost německého jazyka • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost Nabízíme: • pl atové ohodnocení dle zkušeností 13 EUR/hod. , po zaučení 14 EUR • stabilní práce na ŽL • ubytování zdarma / firemní byt

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Práce v zahraničí

Interiérové stavebné práce – Holandsko
Praha - Náplň práce - Príprava materiálu - Meranie, rezanie a následné osádz

Inštalatér – Holandsko
Praha - Náplň práce: - Práca na rôznych objektoch: komerčné a obytné budovy,

Montáž fasád na budovách - Holandsko
Praha - Montáž okien Náplň práce: - Montáž okenných rámov - Montáž sklenenýc

Montáž okien vo výrobe - zaškolenie - H
Praha - Náplň práce: - Výroba okenných rámov na mieru - Montáž okenných rámov

Elektrikár v Holandsku/Nemecku
Praha - Pracovná náplň zahŕňa: – Elektroinštalácie – Elektromontáž – Tahani