InzerceBazar.cz >> Práce >> Průmysl a výroba >> Plzeň-mesto >> nabídka >>

Operátor výroby ( AUTOMOTIVE)

 Přidat inzerát
Operátor výroby ( AUTOMOTIVE)Operátor výroby ( AUTOMOTIVE)

Náplň práce: - výroba autosedaček do vozů BMW, tzv. carsetů - natahování potahu a jeho ukotvení - výstupní kontrola Požadujeme: - fyzickou zdatnost (práce vhodná pro muže) - manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost - schopnost týmové práce - chut učit se novým věcem - ochotu pracovat ve dvou nebo tří směnném provozu Nabízíme: - práce na HPP - dlouhodobou spolupráci pro stabilní společnost - možnost profesního růstu - práci v čistém a v moderním prostředí - zajímavé finanční ohodnocení - příplatky, bonusy a další benefity. . . - příspěvky na bydlení (po zk. době) - týdenní zálohy na mzdu - možnost přesčasů po do domluvě s nadřízeným - služby fyzioterapeuta na pracovišti zdarma Poskytujeme: - ubytování jen za 30Kč/ den (byty 3+1, 2+1 v Plzni) - bezplatní autobusové svozy do práce / z práce (svozy z Plzně, ze Stříbra a z Horšovského Týnu) - stravování v závodní kantýně zdarma

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Průmysl a výroba

SVÁŘEČ EN135/136
Frýdek-Místek - Do hlavního pracovního poměru přijmeme svářeče EN135/136 s praxí se zn

Elektromontér
Brno-venkov - Rozšiřujeme náš tým v Brně a týmy v rámci tuzemských a zahraničích zak

Výroba chladících a mrazících zařízení Výroba chladících a mrazících zařízení
Plzeň-mesto - Hledáme šikovné muže na výrobu chladících a mrazících zařízení. Dobrá