InzerceBazar.cz >> Práce >> Práce v zahraničí >> Praha >> nabídka >>

Svářeč - zamečník / EU,CZ/

 Přidat inzerát
Svářeč  - zamečník / EU,CZ/

Požadujeme; -vyučení případně maturitu v technickém oboru, -oprávnění EN287-1 135/136 BW/FW CO2, ( 111, 141) tupé i koutové svary -121 (automat,plný drát 4mm pod tavidlem) -sváření plechů ve všech polohách s neomezenou tlouštkou platnosti zkušební vzorek od 12,5 mm Zámečník -samostatnost, čtení výkresové dokumentace, práce s autogenem,CO2

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Práce v zahraničí

Interiérové stavebné práce – Holandsko
Praha - Náplň práce - Príprava materiálu - Meranie, rezanie a následné osádz

Inštalatér – Holandsko
Praha - Náplň práce: - Práca na rôznych objektoch: komerčné a obytné budovy,

Montáž fasád na budovách - Holandsko
Praha - Montáž okien Náplň práce: - Montáž okenných rámov - Montáž sklenenýc

Montáž okien vo výrobe - zaškolenie - H
Praha - Náplň práce: - Výroba okenných rámov na mieru - Montáž okenných rámov