InzerceBazar.cz >> Práce >> Práce v zahraničí >> Banskobystrický kraj >> nabídka >>

Klima- a vzduchotechnik- Německo

KLIMATECHNICI A VZDUCHOTECHNICI. Místo výkonu práce: • Německo Pracovní náplň: • Instalace a desinstalace klimatizačních a vzduchových zařízení • Veškeré práce spojené se vzduchotechnikou a klimatizací Požadavky: •Praxe v oboru •Komunikativní znalost německého jazyka podmínkou •Možno i větší pracovní team, kde alespoň část hovoří NJ Nabízíme: •Mzda 1 700 EUR V případě zájmu pošlete CV v německém jazyce na info@pninfo. cz.

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Práce v zahraničí

Montáž okien vo výrobe - zaškolenie - H
Praha - Náplň práce: - Výroba okenných rámov na mieru - Montáž okenných rámov

Elektrikár v Holandsku/Nemecku
Praha - Pracovná náplň zahŕňa: – Elektroinštalácie – Elektromontáž – Tahani

Čašník - Chyžná - Fínsko
Praha - Čo ponúkame: Čašníci: Mzda 415€ - 480€ v čistom/40 hod. /týždeň (závi

CNC operátor/programátor – Holandsko
Praha - Náplň práce: - Obsluha alebo programovanie CNC stroja (frézovanie/sús