InzerceBazar.cz >> Práce >> Průmysl a výroba >> Praha >> nabídka >>

Hledáme svářeče 136 – montéry

 Přidat inzerát

Požadujeme; - vyučení případně maturitu v technickém oboru, - oprávnění EN287-1 136 BW/FW CO2, ( 111, 135 ) tupé i koutové svary - 121 (automat,plný drát 4mm pod tavidlem) - sváření plechů ve všech polohách s neomezenou tlouštkou platnosti zkušební vzorek od 12,5 mm - praxe min 3 roky- zodpovědný Nabízíme - stabilitu společnosti - slušné zacházení Náplň práce Realizace zakázek v rámci výroby a montáže ocelových konstrukcí příprava, montáž, sváření Životopisy a kopie certif

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Průmysl a výroba

Operátor/ka výroby (1801001) Operátor/ka výroby (1801001)
Prostejov - Jste vhodným uchazečem, pokud: - jste manuálně zručný a fyzicky zdatn

SERIÓZNA PRÁCA NA SR SERIÓZNA PRÁCA NA SR
Trnavský kraj - Trvalá a perspektívna práca v Senici s ubytovaním, jednoduchá montáž a

Skladník VZV – retrak, Červený Újezd
Praha - Náplň práce: • Práce s VZV, retrakem • Naskladňování a vyskladňování

Lakýrnik 250,- Kč
Kladno - Přijmeme šikovné Lakýrniky do ČR. Potřeba je jen prax v oboru. Nabízím

© 2024 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | hledame svarece | Topweb, s.r.o.