InzerceBazar.cz >> Práce >> Průmysl a výroba >> Olomouc >> poptávka >>

Konstruktér

 Přidat inzerát
 Konstruktér

Přijmeme konstruktéra do slévárenského provozu v Olomouckém kraji. Pokud chcete získat práci ve stabilní strojírenské společnosti a máte praxi v tomto oboru, zašlete nám Váš životopis. Požadujeme: - Vyučení v oboru - Praxe v oboru minimálně 3 roky - Základní znalost 3D CAD – nejlépe Unigraphics - Znalost problematiky slévárenství neželezných kovů - AJ nebo NJ pasivně - Řidičský průkaz sk. B Nabízíme : - Ohodnocení odpovídající nasazení a pracovním výsledkům - Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti - Možnost zajištění ubytování

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Průmysl a výroba

Skladník VZV – retrak, Červený Újezd
Praha - Náplň práce: • Práce s VZV, retrakem • Naskladňování a vyskladňování

Lakýrnik 250,- Kč
Kladno - Přijmeme šikovné Lakýrniky do ČR. Potřeba je jen prax v oboru. Nabízím

Operátor výroby HRADEC KRÁLOVÉ
Hradec Králové - Nabízíme dlouhodobé a stabilní zaměstnání pro každého. Jde o výrobu pr

© 2024 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | konstrukter | Topweb, s.r.o.