InzerceBazar.cz >> Práce >> Průmysl a výroba >> Ostrava-město >> nabídka >>

STÁŽE VE FIRMÁCH

Stáže ve firmách Jste absolvent bez praxe? Jste na úřadu práce a nemůžete si najít žádnou práci? Nebo jste maminka na rodičovské dovolené (vracející se na pracovní trh)? Máte práci a přesto máte zájem o kariérní vzdělávání (prohloubení kvalifikace)? Pokud ano, je tu pro Vás atraktivní nabídka Stáže můžete vykonávat na těchto pozicích: • Strojní inženýr/ka - konstruktér/ka • Autolakýrník • Karosář Proč se zapojit? • Při stáži máte nárok na hrazené stravné, cestovné či ubytování • Zvýšíte Vaše šance na trhu práce • Propojíte teorii s praxí • Získáte certifikát • Po absolvování stáže možnost získání zaměstnání v prosperujících a významných firmách • Stáže jsou věkově neomezeny KONTAKT: EKOVA ELECTRIC a. s. Ing. Mgr. Tomáš Oborný Martinovská 3244/42 T: + 420 597 401 855 723 00 0strava-Martinov M: + 420 602 781 196 E: oborny. tomas@ekova. cz

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Průmysl a výroba

KURZ+ stabilní práce pro SVÁŘEČE
Domažlice - Nabízíme dlouhodobé a stabilní zaměstnání se ZABEZPEČENÝM A HRAZENÝM U

Manipulant (1706006) Manipulant (1706006)
Olomouc - Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte SOU nebo SOŠ (ZŠ se zkušeností

Operátor/ka výroby (1801001) Operátor/ka výroby (1801001)
Prostejov - Jste vhodným uchazečem, pokud: - jste manuálně zručný a fyzicky zdatn

SERIÓZNA PRÁCA NA SR SERIÓZNA PRÁCA NA SR
Trnavský kraj - Trvalá a perspektívna práca v Senici s ubytovaním, jednoduchá montáž a

Skladník VZV – retrak, Červený Újezd
Praha - Náplň práce: • Práce s VZV, retrakem • Naskladňování a vyskladňování

© 2024 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | staze ve | Topweb, s.r.o.