InzerceBazar.cz >> Práce >> Zemědělství >> Litoměřice >> nabídka >>

Obchodní manažer - ZOOTECHNIK

Náplň práce: * jednání se zákazníky z řad zemědělských podniků v oblasti technologií pro živočišnou výrobu * vypracování návrhu řešení rekonstrukcí či novostaveb stájí z hlediska technologie pro chov * odborné konzultace u zákazníků Nabízíme: * dobré platové podmínky, které budou upřesněny při pohovoru * práci na HPP * samostatnou a odpovědnou pozici * odborný i osobnostní rozvoj * stabilní zázemí společnosti * osobní pohovor v místě pracoviště * benefity, místo výkonu práce Roudnice nad Labem Požadujeme: * VŠ, SŠ vzdělání zemědělského směru-obor zootechnika * praxe v oboru NUTNÁ * pozice NENÍ vhodná pro absolventy * velmi dobré komunikační schopnosti, iniciativní přístup * flexibilita, řidičské průkaz sk. B - časté služební cesty

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Zemědělství

Práce u koní - ošetřovatel, jezdec Práce u koní - ošetřovatel, jezdec
Praha - Jezdce ošetřovatele koní nebo zemědělského dělníka ke koním přijme cho

PRACOVNÍK ÚDRŽBY/ELEKTRIKÁŘ (Hustopeče) PRACOVNÍK ÚDRŽBY/ELEKTRIKÁŘ (Hustopeče)
Břeclav - Společnost NAVOS, a. s. , podnikající v oblasti zemědělství hledá do s

les
Sokolov - Schanim kolegu ze sokolova s autem na praci v lese, mitni těžba a stah