InzerceBazar.cz >> Práce >> Průmysl a výroba >> Plzeň-mesto >> nabídka >>

Konstruktér/výpočtář

Požadujeme: • VŠ (SŠ) strojní a min. 4 let praxe v oboru konstrukce a výpočty energetických zařízení • Zkušenosti s pevnostními návrhy komponent v oblasti energetiky (především teplárny a elektrárny) • Znalost konstrukčních materiálů • Znalost oblasti svařování (výhodou) • Nutná znalost konstrukčního programu PRO/Engineer, • Zvládání práce s PC, MS Office • Organizační schopnosti • Částečná znalost AJ (pasivně) • Flexibilitu časovou i pracovní • Řidičský průkaz sk. B Nabízíme: • Samostatnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti • Odpovídající finanční ohodnocení • Možnost profesního růstu • Závodní stravování v areálu firmy

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Průmysl a výroba

SERIÓZNA PRÁCA NA SR SERIÓZNA PRÁCA NA SR
Trnavský kraj - Trvalá a perspektívna práca v Senici s ubytovaním, jednoduchá montáž a

Skladník VZV – retrak, Červený Újezd
Praha - Náplň práce: • Práce s VZV, retrakem • Naskladňování a vyskladňování

Lakýrnik 250,- Kč
Kladno - Přijmeme šikovné Lakýrniky do ČR. Potřeba je jen prax v oboru. Nabízím

© 2024 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | konstrukter vypoctar | Topweb, s.r.o.