InzerceBazar.cz >> Práce >> Administrativa >> Plzeň-mesto >> nabídka >>

Assistent/ka projektmanagera s chorvatšt

Náplň práce: - práce na PC - administrativa internetové seznamky - podpora internetové seznamky Požadavky: - chorvatština na výborné úrovni - komunikativní CJ, NJ/AJ - odpovědnost Nabízíme: - 20 000 czk/měsíc - práce na HPP

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Administrativa

Manager ds. sprzedaży internetowej z jęz
Frýdek-Místek - Zakres obowiązków: - przygotowywanie ofert produktowych na portalu au

Koordinátor/ka v personální agentuře
Hradec Králové - Do svého týmu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici

KOORDINÁTORKA DOUČOVÁNÍ KOORDINÁTORKA DOUČOVÁNÍ
Praha - Naše pobočka v Praze se neustále rozrůstá a rozšiřuje svůj tým! Hledám