InzerceBazar.cz >> Práce >> Práce v zahraničí >> Bratislavský kraj >> nabídka >>

Práce pro pečovatelku při Frankfurtu

 Přidat inzerát

Hľadáme opatrovateľku k 89 ročnej pani (160cm, 32kg) do mesta Bad Vibel vzdialeného len cca 10 km od Franfurtu nad Mohanom. Pani býva v bytovej časti rodinného domu, je zaradená v stupni opatrovania 1, mobilná pomocou rolátora, má stareckú demenciu, stareckú slabost a je inkontinentná. Kvôli narušenému nočnému rytmu je občas potrebná nočná starostlivost. Turnus: 3 mesiace Nástup: 16. 12. 2013 Miesto: Bad Vilbel, Nemecko (cca 10 km od Frankfurtu mad Mohanom) Odmena: 2693 EUR netto / 3 mesiace Vianočný bonus 87 EUR Preplatené cestovné náklady Požiadavky na uchádzača: - komunikatívna znalost nemeckého jazyka - skúsenosti s opatrovaním Výhody: - žiad ne sprostredkovateľské poplatky - dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnostou s 15-ročnými skúsenostami - pravidelný kontakt so SunSet koordinátorom počas celej doby vycestovania

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Práce v zahraničí

Montáž fasád na budovách - Holandsko
Praha - Montáž okien Náplň práce: - Montáž okenných rámov - Montáž sklenenýc

Montáž okien vo výrobe - zaškolenie - H
Praha - Náplň práce: - Výroba okenných rámov na mieru - Montáž okenných rámov

Elektrikár v Holandsku/Nemecku
Praha - Pracovná náplň zahŕňa: – Elektroinštalácie – Elektromontáž – Tahani

Čašník - Chyžná - Fínsko
Praha - Čo ponúkame: Čašníci: Mzda 415€ - 480€ v čistom/40 hod. /týždeň (závi

CNC operátor/programátor – Holandsko
Praha - Náplň práce: - Obsluha alebo programovanie CNC stroja (frézovanie/sús