InzerceBazar.cz >> Práce >> Průmysl a výroba >> Ostrava-město >> nabídka >>

Svářeč ZK 111

Společnost Edges Jobs s. r. o. hledá Svářeče ZK 111: Požadujeme: - vyučen/a v oboru s - praxi na pozici svářeč - platný svářečský průkaz ZK 111 - čistý trestní rejstřík - spolehlivost - chut pracovat Nabízíme: - dlouhodobou práci - práci ve stabilní společnosti - zajímavé platební ohodnocení - příplatky, prémie, odměny, stravenky, IONtové nápoje - Kontakt: Jan Matis - 725 474 030 Email: koordinator@esjobs. cz

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Průmysl a výroba

SERIÓZNA PRÁCA NA SR SERIÓZNA PRÁCA NA SR
Trnavský kraj - Trvalá a perspektívna práca v Senici s ubytovaním, jednoduchá montáž a

Skladník VZV – retrak, Červený Újezd
Praha - Náplň práce: • Práce s VZV, retrakem • Naskladňování a vyskladňování

Lakýrnik 250,- Kč
Kladno - Přijmeme šikovné Lakýrniky do ČR. Potřeba je jen prax v oboru. Nabízím

© 2024 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | svarec zk | Topweb, s.r.o.