InzerceBazar.cz >> Práce >> Práce v zahraničí >> Praha >> nabídka >>

Pečovatelka k starší osobě, Sulzbach

Hledáme osobu na pozici: Pečovatelka k starší osobě, Sulzbach – od 15. 12. na 2 měsíce Pacientka – 82 let, výška: 164 cm, váha: 80 kg. Je kontinentní, pohybuje se za pomocí rolátoru, má potíže se sluchem, netrpí demencí. Potřebuje pomoc při osobní hygieně. Někdy se budí v noci jednou až 2 krát a jde na záchod. Pacientka bydlí v domě spolu se svým manželem 88 let, který je zdravý (pohybuje se pomocí hole). Pečovatelka má k dispozici samostatný byt s vlastním sociálním zařízením (v domě pacientů). Čistá měsíční mzda je: 1250 € + sváteční prémie 150 € + dodatečná prosincová prémie 50 €. Požadujeme: • komunikativní, nebo dobrou znalost němčiny, • zkušenost s péčí o seniory, • řidičský průkaz, • nekuřak. Máme i jiné nabídky práce na území celého Německa!

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Práce v zahraničí

Montér – Detské zábavné centrá - EÚ
Praha - Náplň práce - Výroba a montáž detských zábavných centier - Práca v i

Kuchár – Holandsko/Fínsko/Nórsko
Praha - Čo ponúkame: Nórsko - Nórska dlhodobá pracovná zmluva - Mzda od 695

Interiérové stavebné práce – Holandsko
Praha - Náplň práce - Príprava materiálu - Meranie, rezanie a následné osádz

Inštalatér – Holandsko
Praha - Náplň práce: - Práca na rôznych objektoch: komerčné a obytné budovy,