InzerceBazar.cz >> Práce >> Řemeslné práce >> Olomouc >> nabídka >>

Přijmeme vrtaře

 Přidat inzerát   
 Přijmeme vrtaře  

Pro významného klienta obsazujeme pracovní pozici vrtař. Pracoviště: Uničov Pracovní náplň: Seřizování a obsluha konvenčních i číslicově řízených vrtacích strojů při vrtání a vystružování děr, frézování a řezání závitů v odlitcích, výkovcích, svařencích a polotovarech z hutního materiálu na stolních, sloupových, otočných a jednoúčelových vrtačkách i souřadnicových vyvrtávačkách. Požadujeme: - praxe nutností - vyučení ve strojírenském oboru - dobrý zdravotní stav - znalost práce s měřidly, přístroji, čtení výkresů - soustředěnost, pečlivost, samostatnost, přesnost Nabízíme: - dlouhodobou pracovní jistotu ve stabilní strojírenské společnosti - motivující platové ohodnocení podle odpracovaných hodin - odpovídající ubytování v místě výkonu práce - příspěvek na ubytování až 1. 000 Kč - nástupní plat 120 Kč/hod (hr)

inzerát již není aktuální:


Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Řemeslné práce

Zednické a stavební,zemní práce
Zednické a stavební, zemní práce ...

Stavební firma hledá tesarov Stavební firma hledá tesarov
Celá ČR Nabízíme práci tesařům prijmeme jednotlivce i partie pro monotolické stavby pro ČR a SR. Systém PERI-DOKA - Ubytování: zaplaceno i zajišteno - Odvody - Cestovni - Zálohy Naše firma je vysoce spolehlivá a již 20 let vyplácíme pravidelně všem zaměstnancům mzdy ve stejný den. Nabízíme férové jednání a stabilitu. Požadujeme spolehlivost. ...

Přijmu truhláře
Do truhlářské dílny přijmu truhláře na výrobu nábytku. Práce s laminem. Výroba kuchyňských linek, vestavných skříní, komod atd. ...© 2019 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | prijmeme vrtare | Topweb, s.r.o.