InzerceBazar.cz >> Práce >> Průmysl a výroba >> Frýdek-Místek >> nabídka >>

Operátor výroby Třinec

Společnost EDGES JOBS s. r. o. hledá operátory výroby do Třince. Pozice vhodná pro muže i ženy. Požadujeme: - min. vyučen - čistý trestní rejstřík - fyzická zdatnost - spolehlivost - chut pracovat - logické myšlení - praxe na obdobné pozici výhodou - 3 směnný provoz Nabízíme: - práce ve stabilní a prosperující společnosti - dlouhodobou práci EDGES JOBS s. r. o. Dr. Martínka 1295/2b, Ostrava - Hrabůvka Kontaktní osoba: Filip Valošek Telefon: 702 017 000, 608 060 777 Email: info@esjobs. cz

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Průmysl a výroba

SERIÓZNA PRÁCA NA SR SERIÓZNA PRÁCA NA SR
Trnavský kraj - Trvalá a perspektívna práca v Senici s ubytovaním, jednoduchá montáž a

Skladník VZV – retrak, Červený Újezd
Praha - Náplň práce: • Práce s VZV, retrakem • Naskladňování a vyskladňování

Lakýrnik 250,- Kč
Kladno - Přijmeme šikovné Lakýrniky do ČR. Potřeba je jen prax v oboru. Nabízím

Operátor výroby HRADEC KRÁLOVÉ
Hradec Králové - Nabízíme dlouhodobé a stabilní zaměstnání pro každého. Jde o výrobu pr

© 2024 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | operator vyroby | Topweb, s.r.o.