InzerceBazar.cz >> Práce >> Technika, elektrotechnika >> Pardubice >> nabídka >>

Mechanik /čka

Náplň práce: - seřizování, obsluha a údržba HighTech osazovacích SMT strojů - technická asistence při provozu strojů během výrobního procesu - úzká spolupráce s ostatními úseky, např. kvality, logistiky, údržby - doplňování součástkových komponent do strojů - zodpovědnost za kvalitu výrobků a efektivitu linky Požadujeme: - SOU, SŠ, VOŠ technického, strojírenského či elektrotechnického směru - vhodné i pro absolventy - základní znalost anglického jazyka - nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden) Mzda dohodou

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Technika, elektrotechnika

Překlady z AJ/ČJ do RU-kvalitně, rychle Překlady z AJ/ČJ do RU-kvalitně, rychle
Liberec - Odborné překlady technické dokumentace z AJ/ČJ do RU a také popisy výk

STÁŽE VE FIRMÁCH-ELEKTROTECHNIK
Ostrava-město - Stáže ve firmách Jste absolvent bez praxe? Jste na úřadu práce a nemů

TECHNIK OPTICKÝCH KABELŮ-Holandsko TECHNIK OPTICKÝCH KABELŮ-Holandsko
Banskobystrický kraj - Holandská personální a pracovní agentura P & N Uitzendbureau hledá

Testování a návrh mikrovlnné techniky pr
Praha - Hledáme šikovného a chytrého kolegu do našeho týmu zabývajícího se náv

Tvořte si svoji budoucnost! Tvořte si svoji budoucnost!
Brno-město - Dlouhodobá brigáda, která se stane Vaším životnm stylem! Studio zdr