InzerceBazar.cz >> Práce >> Průmysl a výroba >> Hradec Králové >> nabídka >>

Seřizovač ve výrobě

Náplň práce: -seřizování a nastavování výrobních linek dle norem - provádět měření dle standardů - výměnu nástrojů a seřizovací korekce v průběhu celé směny - zajištování plynulého chodu linky spojené s kontrolou kvality výrobků Požadavky: - SŠ strojírenského směru - praxe v oboru strojírenství - orientace v technických výkresech - schopnost týmové spolupráce - ochota pracovat ve vícesměnném provozu Nabízíme: - perspektivní a stabilní zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti - širokou škálu benefitů jako: týden dovolené navíc, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na životní pojištění a další individuální a motivační složky mzdy, mimořádné odměny . Nástup ihned. Hradec Králové. Plat dohodou

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Průmysl a výroba

Operátor třídění OZP
Liberec - Přijmeme nové zaměstnance do výroby na plný i poloviční úvazek. Kontro

Odborné překlady z AJ/ČJ do ruštiny Odborné překlady z AJ/ČJ do ruštiny
Brno-město - Precizní překlady technické dokumentace a WEB stránek z ČJ/AJ do RJ, p

SVÁŘEČ EN135/136
Frýdek-Místek - Do hlavního pracovního poměru přijmeme svářeče EN135/136 s praxí se zn