InzerceBazar.cz >> Práce >> Obchod a prodej >> Plzeň-mesto >> nabídka >>

Hledáme realitního makléře, RE/MAX Plzeň

Hledáme realitního makléře, RE/MAX PlzeňHledáme realitního makléře, RE/MAX Plzeň

Pro doplnění našeho týmů realitní kanceláře RE/MAX InterCora hledáme realitní makléře. Naše nabídka spolupráce je určena pro podnikavé lidi, kteří chtějí podnikat na realitním trhu, vybudovat si vlastní realitní živnost pod záštitou silné značky. Naše kancelář je zaměřena na profesionální a kvalitní servis a poctivé jednání. Naučíme Vás rozumět realitnímu trhu a samostatně vést obchodní případy. Provize pro začínající makléře 51 % Provize pro zkušené makléře 80 % Požadujeme: Komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz B Nabízíme: Výcvikový program pro práci makléře, vynikající podmínky pro práci, přátelský kolektiv a férové jednání. Životopisy zasílejte na: petr. langmajer@re-max. cz Nebo si domluvte osobní schůzku na telefonu 605 355 244 Naše společnost sídlí na: RE/MAX InterCora Lochotínská 18, Plzeň (nad Kauflandem) Více info na: http://www. remaxintercora. cz/spoluprace

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Obchod a prodej

AVIAN INVEST - zajímavá spolupráce  ! AVIAN INVEST - zajímavá spolupráce !
Praha - AVIAN INVEST – ambiciózní česká společnost přichází na trh s garantova

Výpomoc v oddělení pekárny Sázava
Benešov - Náplň práce: Ruční balení a vybalování zboží Vkládání do regálů Kon

Prodejce nábytku
Brno-město - Hledáme posilu na pozici odborného poradce/prodejce do dynamického tým

BUTOJA INVEST - ODMĚNA - MEXIKO BUTOJA INVEST - ODMĚNA - MEXIKO
Praha - Pozor! Pozor! Prosperující společnost Butoja invest hledá šikovné a sc

Máme otevřené dveře Máme otevřené dveře
Praha - PENTIA CONSULTING, ZLATÁ REZERVA, AVIAN INVEST, CARIBEDLUHOPISY a GLOC

© 2024 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | hledame realitniho | Topweb, s.r.o.