InzerceBazar.cz >> Práce >> Práce v zahraničí >> Praha >> nabídka >>

Operátor výroby - jemná mechanika

 Přidat inzerát
Operátor výroby  - jemná mechanika

Hľadáme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s jemnou mechanikou a s obsluhou strojov na výrobnej linke pre prácu do Holandska v leteckom priemysle. Ponúkame: - Mzda: od 1750Eur Netto /mesiac - pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + nadčasy - ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom - náradie poskytuje zamestnávateľ ¬- pomoc so všetkými registráciami Požiadavky: - vyžaduje sa vzdelanie alebo pracovné skúsenosti s jemnou mechanikou - skúsenosti s obsluhou strojov na výrobnej linke sú výhodou - preferovaný vek 24-30 rokov - komunikatívna znalost anglického alebo nemeckého jazyka - dlhodobá práca s ochotou ostat v Holandsku - vlastné auto je veľkou výhodou - dobrý zdravotný stav - presnost, zodpovednost, flexibilita V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom na info@dkrs. sk: -Podrobne rozpísaný životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku - Fotografiu tváre - Výučný list, certifikáty - Referencie od predošlých zamestnávateľov za posledné roky sú

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Práce v zahraničí

Montér – Detské zábavné centrá - EÚ
Praha - Náplň práce - Výroba a montáž detských zábavných centier - Práca v i

Kuchár – Holandsko/Fínsko/Nórsko
Praha - Čo ponúkame: Nórsko - Nórska dlhodobá pracovná zmluva - Mzda od 695

Interiérové stavebné práce – Holandsko
Praha - Náplň práce - Príprava materiálu - Meranie, rezanie a následné osádz

Inštalatér – Holandsko
Praha - Náplň práce: - Práca na rôznych objektoch: komerčné a obytné budovy,

Montáž fasád na budovách - Holandsko
Praha - Montáž okien Náplň práce: - Montáž okenných rámov - Montáž sklenenýc