InzerceBazar.cz >> Práce >> Práce v zahraničí >> Olomouc >> nabídka >>

Pracovní koordinátor

 Přidat inzerát

Bakker Logistiek Groep in Zeewolde –Holandsko Informace o firmě Bakker Logistiek Groep jest známá firma zabývající se transportem a logistickými službami, která nabízí skladování a přepravu v potravinářském sektoru v oblasti Beneluxu. Popis pracovní pozice Jako jobcoach budeš zodpovědný za tyto činnosti: Koordinace práce v distribučním centru( příprava seznamu pracovních směn, seznam přítomnosti, zajištění zástupu v době nepřítomnosti atd. ) Dodržování správných pracovních postupů Pracovní požadavky Od kandidáta/tky na pozici pracovního koordinátora je požadované : Zkušenost s vedením skupiny lidí Zkušenosti v logistice Velmi dobrá znalost anglického jazyka Vysoká kultura osobnosti Pracovní motivace Chtíč osobního rozvoje Nástup ihned na delší dobu Kompenzace & benefity Atraktivní plat Týdenní mzda Možnost osobního rozvoje Práce v příjemné atmosféře Kontaktní Informace : recruiter@ottoworkforce. sk

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Práce v zahraničí

Montér – Detské zábavné centrá - EÚ
Praha - Náplň práce - Výroba a montáž detských zábavných centier - Práca v i

Kuchár – Holandsko/Fínsko/Nórsko
Praha - Čo ponúkame: Nórsko - Nórska dlhodobá pracovná zmluva - Mzda od 695

Interiérové stavebné práce – Holandsko
Praha - Náplň práce - Príprava materiálu - Meranie, rezanie a následné osádz

Inštalatér – Holandsko
Praha - Náplň práce: - Práca na rôznych objektoch: komerčné a obytné budovy,

© 2024 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | pracovni koordinator | Topweb, s.r.o.