InzerceBazar.cz >> Práce >> Obchod a prodej >> Plzeň-mesto >> nabídka >>

REALITNÍ MAKLÉŘ RE/MAX InterCora Plzeň

 Přidat inzerát   
REALITNÍ MAKLÉŘ RE/MAX InterCora Plzeň
 REALITNÍ MAKLÉŘ RE/MAX InterCora Plzeň  

Pro doplnění našeho týmu realitních makléřů kanceláře RE/MAX InterCora hledáme nové makléře. Naše nabídka spolupráce je určena pro podnikavé lidi, kteří chtějí podnikat na realitním trhu, vybudovat si vlastní realitní živnost pod záštitou silné značky. Naše kancelář je zaměřena na profesionální a kvalitní servis a poctivé jednání. Naučíme Vás rozumět realitnímu trhu a samostatně vést obchodní případy. Provize pro začínající makléře 51 % Provize pro zkušené makléře 80 % Životopisy zasílejte na: petr. langmajer@re-max. cz Nebo si domluvte osobní schůzku na telefonu 605 355 244 Více info na: http://www. remaxintercora. cz/spoluprace Naše společnost sídlí na: RE/MAX InterCora Lochotínská 18, Plzeň (nad Kauflandem)

inzerát již není aktuální:


Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Obchod a prodej

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE Mladá Boleslav a okolí
Jsi komunikativní, chceš se stát součástí dynamického týmu? Pak hledáme přímo tebe! Náplň práce: realizace schůzek se zákazníky, kalkulace cenové nabídky, uzavírání smluv se zákazníky , zpracování smluvních podkladů a kompletace smluv. Požadujeme: středoškolské vzdělání, čistý trestní rejstřík , živnostenský list. Nabízíme: nadstandartní bonusový ...

Hledáme realitního makléře, RE/MAX Plzeň Hledáme realitního makléře, RE/MAX Plzeň
Pro doplnění našeho týmů realitní kanceláře RE/MAX InterCora hledáme realitní makléře. Naše nabídka spolupráce je určena pro podnikavé lidi, kteří chtějí podnikat na realitním trhu, vybudovat si vlastní realitní živnost pod záštitou silné značky. Naše kancelář je zaměřena na profesionální a kvalitní servis a poctivé jednání. Naučíme Vás rozumět rea ...

Junior Account Manager Junior Account Manager
Akvizice nových zákazníků, komunikace se zákazníkem a jeho návštěvy, Příprava smluv, dodatků a dokumentů, účast na schůzkách s Key Account Managery. Aktivita a pozitivní přístup, předpoklad v kariérním postupu. Požadujeme : velmi příjemný vzhled, příjemné vystupování, aktivitu a samostatnost. Nabízíme: volnost a svobodu při dodržování výkonových cí ...© 2018 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | realitni makler | Topweb, s.r.o.