InzerceBazar.cz >> Práce >> Obchod a prodej >> Praha >> nabídka >>

BUTOJA INVEST - ODMĚNA - MEXIKO

 Přidat inzerát
BUTOJA INVEST - ODMĚNA - MEXIKOBUTOJA INVEST - ODMĚNA - MEXIKOBUTOJA INVEST - ODMĚNA - MEXIKO

Pozor! Pozor! Prosperující společnost Butoja invest hledá šikovné a schopné spolupracovníky - jednotlivce i firmy - na prodej svých dluhopisů. Díky dlouhodobě velmi dobře fungujícímu projektu (s pronájmem luxusních rekreačních objektů) vám můžeme nabídnout až 10 - násobně vyšší provize jako naše konkurence. . . Pomocí dluhopisů (s výnosem až 9 % ročně) financujeme koupi, pronájem a provoz luxusních vil, které máme dlouho dopředu obsazené. Každý chytrý investor i spolupracovník od nás dostane příležitost a. . . taky možnost další odměny ve formě bezplatné dovolené v Mexiku. Bližší info na www. caribedluhopisy. cz. Email - info@caribedluhopisy. cz. Mobil - 730552050.

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Obchod a prodej

Výpomoc v oddělení pekárny Sázava
Náplň práce: Ruční balení a vybalování zboží Vkládání do regálů Kontrola záruční doby Požadujeme: Výpis z TR Potravinářský průkaz Manuální zručnost Fyzická zdatnost Ochota pracovat Nabízíme: M zdové ohodnocení 113, 00 Kč/hod Možnost vyplácení zálohy Možnost dlouhodobé spolupráce Práce ve stabilní společnosti ...

Prodejce nábytku
Hledáme posilu na pozici odborného poradce/prodejce do dynamického týmu v Brně. Náplní práce je odborné poradenství a prodej sortimentu bytových doplňků, nabídka a prodej doplňkových služeb, péče o čistotu a vzhled prodejní plochy a komunikace se zákazníky. Zaměstnanecké výhody, benefity, dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti, zajímavé zamě ...

BUTOJA INVEST - ODMĚNA - MEXIKO BUTOJA INVEST - ODMĚNA - MEXIKO
Pozor! Pozor! Prosperující společnost Butoja invest hledá šikovné a schopné spolupracovníky - jednotlivce i firmy - na prodej svých dluhopisů. Díky dlouhodobě velmi dobře fungujícímu projektu (s pronájmem luxusních rekreačních objektů) vám můžeme nabídnout až 10 - násobně vyšší provize jako naše konkurence. . . Pomocí dluhopisů (s výnosem až 9 % ro ...