InzerceBazar.cz >> Práce >> Průmysl a výroba >> Praha >> nabídka >>

Skladník VZV – retrak, Červený Újezd

 Přidat inzerát

Náplň práce: • Práce s VZV, retrakem • Naskladňování a vyskladňování • Práce se skladovým terminálem – skenování zásilek • Zajištění související dokumentace a evidence Požadujeme: • Zkuše nosti na VZV, retrak • Manuální zručnost • Ochota, odpovědnost a spolehlivost • Časová flexibilita třísměnný provoz začíná se v neděli 22:00 a končí se v pátek 22:00. • Praxi ve skladu na pozici skladník či administrativní podpora • Čistý trestní rejstřík Nabízíme: • Mzdové ohodnocení 155 Kč/hod. • Stabilní zázemí • Dlouhodobou spolupráci, možný HPP • Přátelský kolektiv • Možnost záloh

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Průmysl a výroba

Svářeč CO2 – kontejnerové nástavby – TUR Svářeč CO2 – kontejnerové nástavby – TUR
Pro významnou strojírenskou společnost s působením v ČR hledáme šikovné svářeče s nástupem ihned. Místo výkonu práce: Slaný (okres Kladno, Středočeský kraj, ČR). Náplní práce je svařování metodou CO2, výroba sklápěcích a kontejnerových nástaveb na nákladní automobily. Turnusy + ubytování zdarma + zajímavé mzdové ohodnocení + zálohy. Požadujeme průk ...

Odborné překlady z AJ/ČJ do RU Odborné překlady z AJ/ČJ do RU
Precizní překlady technické dokumentace a WEB stránek z ČJ/AJ do RJ, popisy výkresů, schémat a vyobrazení v ruštině v AutoCadu. Překlady technické dokumentace v oborech strojírenské výroby (NC a CNC obráběcí stroje, výrobní linky, linky povrchové úpravy apod. ), stavebnictví (pozemní a průmyslové stavby, čisté prostory pro výrobu čipů, zdravotnict ...

Strojaři pozor! Nástup ihned s ubytování Strojaři pozor! Nástup ihned s ubytování
Chceš stabilně pracovat tam, kde to má perspektivu? !! Pracuj u nás - Ve Valašském Meziříčí (ČR) !! ** Ubytování zdarma ** Obsluha strojů – výroba volantů . Za tvou práci tě odměníme dobrou mzdou ! Požadujeme vyučení ve strojírenském průmyslu. Pro více info mě neváhejte kontaktovat: zahradnikova@propersona. sk nebo 733 221 086. ...