InzerceBazar.cz >> Práce >> Průmysl a výroba >> Prostejov >> nabídka >>

Výrobní zámečník (1708002)

 Přidat inzerát

Požadujeme: - vyučen v oboru zámečník - znalost čtení výkresové dokumentace - ZK 111 nebo ZK 135 - vazačský, jeřábnický průkaz - výhodou - dobrou pracovní morálku Nabízíme: - práci na HPP u stabilní společnosti - závodní stravování Pracoviště: Prostějov Mzda: 110-150, - Kč/hod Nástup: dle dohody Směnnost: dvousměnný provoz (8 nebo 12 hodinové směny) Pokud vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na zamecnik@gasl. cz.

Prostejov   Jméno: Olga Čeřovská     Tel.: 773447447     e-mail:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Průmysl a výroba

Operátor výroby ( AUTOMOTIVE) Operátor výroby ( AUTOMOTIVE)
Náplň práce: - výroba autosedaček do vozů BMW, tzv. carsetů - natahování potahu a jeho ukotvení - výstupní kontrola Požadujeme: - fyzickou zdatnost (práce vhodná pro muže) - manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost - schopnost týmové práce - chut učit se novým věcem - ochotu pracovat ve dvou nebo tří směnném provozu Nabízíme: - práce ...

Svářeči CO2 - České Budějovice Svářeči CO2 - České Budějovice
Místo výkonu práce: - České Budějovice Náplň práce: - svařování pomocí CO2 Požadujeme: - vyučení v technickém oboru výhodou - čtení technické dokumentace - dobrý zdravotní stav - praxe ve svařování CO2 (základní zkouška) - časová flexibilita - samostatnost, spolehlivost, důraz na kvalitu - dvousměnný provoz Nabízíme: - mzda 22. 000, ...

Seřizovači Seřizovači
Místo výkonu práce: - Pohořelice Náplň práce: - obsluha a seřizování automatických lisů Nabízíme: - platové ohodnocení od 90, - Kč/hod - příspěvky na ubytování/dopravu - práci na HPP nebo DPČ ve stabilní společnosti - příspěvky na stravování - důkladné zaškolení Požadujeme: - praxe jako seřizovač strojů - sš vzdělání ve strojírens ...