InzerceBazar.cz >> Práce >> Administrativa >> Frýdek-Místek >> nabídka >>

Manager ds. sprzedaży internetowej z jęz

 Přidat inzerát

Zakres obowiązków: - przygotowywanie ofert produktowych na portalu aukcyjnym oraz e-shop - kontakt z Klientem (mailowy oraz telefoniczny) - kontrola stanów magazynowych, - zarządzanie ofertami, - przyjmowanie i wprowadzanie zamówień klienta, Wymagania: - Znajomość języka polskiego i czeskiego(w mowie i piśmie), Podst. języka html - Znajomość programów graf. (Adobe Photoshop) - Doświadczenie w obsłudze serwisów aukcyjnych - Komunikatywność i wysoka kultura osobista - Pakiet MS Office Oferujemy: - pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie - stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - służbowy laptop i tel. - możliwość ciągłego doskonalenia i zdobywania ciekawego doświadczenia CV prosimy przesyłać mailowo, w tytule prosimy podać: nazwę stanowiska Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych os. zawartych w

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Administrativa

Test pro vás - 8 lehkých otázek Test pro vás - 8 lehkých otázek
Praha - 1. - Veříte ve své schopnosti, znalosti a zkušenosti? 2. -Myslíte si,

Mzdová účetní Mzdová účetní
České Budějovice - Do našeho týmu hledáme mzdovou účetní s velmi dobrými znalostmi mzdové

HR konzultant / personalista HR konzultant / personalista
České Budějovice - Místo výkonu práce: - České Budějovice Náplň práce: - aktivní náb

Hledáme copywriterku na HPP
Olomouc - Pro náš internetový obchod www. brasty. cz s komestikou, parfémy a hod