InzerceBazar.cz >> Práce >> Průmysl a výroba >> Olomouc >> poptávka >>

svářeč co2

 Přidat inzerát
 svářeč co2

Hledáme zkušené pracovníky na pozici SVÁŘEČ CO2 s certifikátem EN 287-1 135 P BW 3 a FW 3 a zkušeností s drážkováním, pro známou strojírenskou firmu v okrese Olomouc. Požadujeme: - zručnost a praxe podmínka, - min. vyučen ve strojírenském oboru, - certifikát EN 287-1 135 P BW 3 a FW 3 - propadlé certifikáty do 2 let lze obnovit, - orientace ve výkresové dokumentaci, - platný svářečský průkaz CO2 a znalost drážkování. Nabízíme: - platové ohodnocení 100-160 Kč/hod. dle praxe a zručnosti, - dlouhodobý hlavní pracovní poměr, - práci u prověřené firmy, - firemní benefity, - možnost zajištění ubytování, - pracovní úvazek: plný, - datum nástupu: možný ihned

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Průmysl a výroba

Skladník VZV – retrak, Červený Újezd
Praha - Náplň práce: • Práce s VZV, retrakem • Naskladňování a vyskladňování

Lakýrnik 250,- Kč
Kladno - Přijmeme šikovné Lakýrniky do ČR. Potřeba je jen prax v oboru. Nabízím

Operátor výroby HRADEC KRÁLOVÉ
Hradec Králové - Nabízíme dlouhodobé a stabilní zaměstnání pro každého. Jde o výrobu pr

Práce ve skladu s potravinama
Olomouc - Přijmeme zaměstnance na prac. pozici manipulant ve skladu s potravinam

Obsluha CNC/ Operátor lisů
Vsetín - Jedná se o nenáročnou práci - obsluha lisovacího stoje (vkládání a vyb