InzerceBazar.cz >> Práce >> Průmysl a výroba >> Brno-venkov >> nabídka >>

Elektromontér

 Přidat inzerát   
 Elektromontér  

Rozšiřujeme náš tým v Brně a týmy v rámci tuzemských a zahraničích zakázek montáže elektro zařízení VN a NN. Jakého elektromontéra uvítáme rádi v našich řadách? - Nesmí chybět Vyhláška 50/1978 Sb. §6 (ale i s §5 si umíme poradit a pomoci Vám získat vyšší kvalifikaci) a vyučení v oboru elektro. - Uvítáme skvělého partáka, na kterého je spolehnutí jak profesní tak to lidské. Neradi doháníme práci za spáče a opozdilce. - Jsme rádi, pokud máte ŘP sk. B a jste aktivní řidič. - Bezúhonnost je v našich řadách podmínkou, takže čistým rejstříkem trestů nepohrdneme. A co Vám na oplátku nabízíme? - Uzavřeme pracovní smlouvu, tím vám zaručujeme všechny sociální výhody - Práci 5 dní v týdnu (Po – Pá) - Jsme fajn parta se skvělým šéfem s lidským přístupem - Můžete se u nás odborně vzdělávat - Kromě platu u nás dostanete měsíční odměnu + příplatky dle zákona + možné diety, pokud vyjedete na vzdálenější zakázku Pokud nemáte jasno v detailech, neváhejte mě kontaktovat telefonicky.

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Průmysl a výroba

SVÁŘEČ EN135/136
Frýdek-Místek - Do hlavního pracovního poměru přijmeme svářeče EN135/136 s praxí se zn

Elektromontér
Brno-venkov - Rozšiřujeme náš tým v Brně a týmy v rámci tuzemských a zahraničích zak

Výroba chladících a mrazících zařízení Výroba chladících a mrazících zařízení
Plzeň-mesto - Hledáme šikovné muže na výrobu chladících a mrazících zařízení. Dobrá© 2020 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | elektromonter | Topweb, s.r.o.