InzerceBazar.cz >> Práce >> Obchod a prodej >> Plzeň-mesto >> nabídka >>

Prodejce na stánky

Jsme obchodní firma, která vznikla spojením dvou samostatných podnikatelských subjektů s dlouholetými obchodními zkušenostmi. Zaměřujeme se na zprostředkování obchodu mezi partnerem a klientem jako třetí strana. Náplní naší práce je propagace našeho partnera v rámci marketingových promo akcí, vytváříme pro nadnárodní společnosti alternativu vlastních zaměstnanců na jejich pobočkách a provozovnách. Poskytujeme poradenství v oblasti obchodu a marketingu. Působíme celorepublikově se specializací na Hlavní město, kde je situována naše centrála. Hledáme do obchodních center prodejce na stánky jedná se o nabídku služeb. Požadujeme -příjemné vystupování -dobré komunikační schopnosti jsou výhodou -sš -čistý TR Nabízíme -7 hodinovou pracovní dobu -práci v mladém kolektivu -platové ohodnocení 18. 000+ bonusy Životopisy zasílejte na janosikova@mjinvestment. cz.

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Obchod a prodej

Klientský konzultant/ka Klientský konzultant/ka
Praha - Hledáte přivýdělek, máte živnostenský list, středoškolské vzdělání s m

AVIAN INVEST - zajímavá spolupráce  ! AVIAN INVEST - zajímavá spolupráce !
Praha - AVIAN INVEST – ambiciózní česká společnost přichází na trh s garantova

Výpomoc v oddělení pekárny Sázava
Benešov - Náplň práce: Ruční balení a vybalování zboží Vkládání do regálů Kon

Prodejce nábytku
Brno-město - Hledáme posilu na pozici odborného poradce/prodejce do dynamického tým

BUTOJA INVEST - ODMĚNA - MEXIKO BUTOJA INVEST - ODMĚNA - MEXIKO
Praha - Pozor! Pozor! Prosperující společnost Butoja invest hledá šikovné a sc

© 2024 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | prodejce na | Topweb, s.r.o.