InzerceBazar.cz >> Práce >> Průmysl a výroba >> Plzeň-mesto >> nabídka >>

Operátor výroby ( AUTOMOTIVE)

 Přidat inzerát
Operátor výroby ( AUTOMOTIVE)Operátor výroby ( AUTOMOTIVE)

Náplň práce: - výroba autosedaček do vozů BMW, tzv. carsetů - natahování potahu a jeho ukotvení - výstupní kontrola Požadujeme: - fyzickou zdatnost (práce vhodná pro muže) - manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost - schopnost týmové práce - chut učit se novým věcem - ochotu pracovat ve dvou nebo tří směnném provozu Nabízíme: - práce na HPP - dlouhodobou spolupráci pro stabilní společnost - možnost profesního růstu - práci v čistém a v moderním prostředí - zajímavé finanční ohodnocení - příplatky, bonusy a další benefity. . . - příspěvky na bydlení (po zk. době) - týdenní zálohy na mzdu - možnost přesčasů po do domluvě s nadřízeným - služby fyzioterapeuta na pracovišti zdarma Poskytujeme: - ubytování jen za 30Kč/ den (byty 3+1, 2+1 v Plzni) - bezplatní autobusové svozy do práce / z práce (svozy z Plzně, ze Stříbra a z Horšovského Týnu) - stravování v závodní kantýně zdarma

inzerát již není aktuální:

Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Průmysl a výroba

Obsluha CNC/ Operátor lisů
Vsetín - Jedná se o nenáročnou práci - obsluha lisovacího stoje (vkládání a vyb

Manipulant ve skladu PRAHA
Kladno - Přijmeme zaměstnance na prac. pozici manipulant ve skladu s potravinam

Operátor výroby MLADÁ BOLESLAV !
Mladá Boleslav - Hledáme šikovné muže i ženy na prac. pozici OPERÁTOR/KA VÝROBY v Mladé