InzerceBazar.cz >> Práce >> Bezpečnost >> Brno-město >> nabídka >>

Pracovník ostrahy Brno-Mendelova univerzita

 Přidat inzerát   
Pracovník ostrahy Brno-Mendelova univerzita
 Pracovník ostrahy Brno-Mendelova univerzita  

Firma OLMAN SERVICE s. r. o. hledá do svých řad pro pracoviště v Brně šikovné pracovníky, osoby se zdravotním omezením (OZP, OZZ) na HPP a brigádníky na DPP na pozici pracovník ostrahy - strážný na ostrahu objektů – Mendelova univerzita v Brně. Nástup možný ihned. Pracoviště: Mendelova univerzita v Brně směnný provoz - denní i noční. Náplň práce: Recepce a obchůzky, obsluha závor, obsluha PC, obsluha kamerového systému Požadujeme: Min. základní vzdělání Trestní bezúhonnost Spolehlivost Zna lost práce s PC Nabízíme: Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti Pracovní oděv Náborový příspěvek až do výše 5000, - Kč pro OZP Odměna 500, - Kč za získání dalšího pracovníka OZP Možnost příspěvku na stravování Další firemní benefity Bližší informace na telefonu: 730 186 797 nebo posílejte životopisy na adresu: nabor@olman. cz.

inzerát již není aktuální:


Další inzeráty v kategorii >> Práce >> Bezpečnost

Přijmu vrátného
Hledám aktivního důchodce pro práci na vrátnici a provádění drobné údržby v Karviné. Plat dohodou. Tel. 605151691. ...

Hledáme STRÁŽNÉ
Nabídka práce pro lokalitu Zlín, Otrokovice, Uh. Brod, Uh. Hradiště, Luhačovice, Vizovice. Hledáme nové zaměstnance. Práce spočívá v ostraze obchodních domů. Podmínkou pro přijetí je čistý výpis z rejstříku trestů, výhodou je praxe a vlastnictví Certifikátu strážného. Minimální věk 18 let. Volejte na tel. č. 603801150 nebo posílejte životopisy na e ...

BS-ochranka ( recepční )
Hledám pracovnici na recepci, s certifikátem ( možno zajistit u naší společnosti). Věk do 50-ti let, znalost jazyka víána ( není podmínkou ). V případě zájmu prosím zaslat životopis a foto. ...© 2019 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | pracovnik ostrahy | Topweb, s.r.o.